| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume am o dilema din cauza căreia am scăpat sticla de bere pe jos și am spart-o. Băieți cum reacționați în situatia asta scăpată de sub control? Va scriu aceste rânduri cu lacrimi în ochi și neliniște. Ieșiți în oraș cu iubita voastră la un restaurant și acolo chelnerul care va i-a comanda este foarte drăgăstos și empatic cu voi. Observați o anumită tensiune în privirea chelnerului către iubita voastră. Cum reacționați când ajungeți acasă de la lucru și o prindeți pe iubita voastră cu chelnerul în patul vostru și patul este rupt?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ii las pe amandoi la fundul gol si ii dau asa afara
nu inainte de a-i pune sa plateasca patul rupt happy

| Violleta2022 a răspuns:

Schimbi iubita, ca-i rea de musca si te-a inselat cu primul amarat care i-a aparut in cale.

| FreddieM a răspuns:

Îmi dau doua perechi de palme, și ma întreb de ce mama drak nu am ales sa ma fac și eu chelner. După aia, repar patul.
Cheers

| anonim26262 a răspuns:

Te a scapat de problema bro, nu vad stresu, sentimentele o sa ti se duca si crede ma ca o sa ti para rau ca ai stat stresat?