| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume...Am o problemuta,m-am indragostit foarte rau de un actor (Kim Hyun Joong), ce pot face ca sa imi treaca...Va rog sa nu ma judecati!

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Primul pas este să nu te mai uiți la filme/seriale în care apare actorul.

3 răspunsuri:
| Catwomen123456 a răspuns:

Al doilea pas e sa iti bagi mintile in cap si sa te gândești ca nu esti singura si ca el are sute de fane

| SG1995 a răspuns (pentru Catwomen123456):

Să numai zicem că tipul nici nu știe că există.

| HGreenPandaGH a răspuns:

Srs? de ce vrei sa iti treaca indragosteala de el? Oricum el nici n-are habar ca tu sau oricare alta fana de a lui existati.
O zi frumoasa.