| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am observat aici pe TPU dar si in viata reala ca multe fete se cupleaza cu tipi fara scoala care au mai putine clase ca trenul, de exemplu soferi de tir, de taxi, zidar, mecanic, operator pe linie in fabrica, curier. Unele chiar se combina cu tigani. Cum va explicati ca fetele care au scoala si educatie se indragostesc de asemenea oameni?

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Stai chill, ca alea care se cupleaza cu categoria enumerata de tine sunt si ele tot de pe acolo, categoria unghiute cu gel, make-ul artist si alte de-astea aka "nu am facut o facultate/nu am ce face cu facultatea terminata". Eu personal, nu cred ca cunosc nicio fata cu studii superioare, care sa fie combinata/casatorita cu un baiat fara facultate si majoritatea cunostitelor mele sunt fete cu studii superioare.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Atractia este involuntara tu nu ai face sex cu una cu 8 clase dar frumoasa vs cu facultate si urata, noi mereu vrem sa ne respingem natura adv, suntem. ipocriti mereu pg ca mediul, sistemul moral este ipocrit

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu asta conteaza in dragoste. Cand te loveste... te loveste.

| Sofer a răspuns:

Când iubești pe cineva cu adevărat nu contează ce job ai.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

In Occident e si mai rau adica SUA, Germania, Anglia etc.
Lume se schimba nu sta pe loc acum 10-15 ani fetele aveau altfel de gusturi acum e altfel.
Daca asa a vrut Dumnezeu sa se intample astunci asa sa fie.

Ele daca isi iau unu cu un IQ peste media lor le e teama ca o sa le domine din toate punctele de vedere (nu doar dupa vorba cand le dau replica), asa isi iau unu asa cum ai descris in intrebarea ta ca sa il domine si sa il manevreze asa cum vor ele. Ca na femeia e desteapta si barbatul trebuie sa fie asa cum vor ele.

Da sa stii ca pentru ele atata timp cat esti sanatos si muncesti vi cu banul acasa esti numa bun in momentul in care esti bolnav si nu mai poti munci te arunca la gunoi ca pe un servetel si isi cauta unu nou nout poate chiar si mai tanar decat ele ca sa le faca sa se simta femei din nou.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Referitor la intrebarea ta sa stii ca asa a fost si pe vremuri acum 30-50 de ani in urma femeiile se luau cu cine se potriveau. Ele decid cu cine vor sa umble. Nu poti sa te bagi, exista un loc pe acest pamant pentru fiecare dintre noi.

Lumea se schimba in continuare de la an la an de la generatie la generatie.

| ancaval a răspuns:

Nu contează meseria, contează să fii OM, să poți realiza ceva alături de persoana aia, să nu ai regrete.
La ce folos să fie ambii parteneri medici/avocați și să divorțeze după 1 an, pentru "nepotrivire de caracter"? Ce mizerie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"unele chiar se combina cu tigani"
Si ce e rau in asta? Mie mi se par adorabili ❤️

| Xinnicut a răspuns:

Intrebarea nu-si are rostul in opinia mea, gusturile nu se discuta am mai zis asta la o intrebare nu mai repet dar sa stii ca nu neaparat fara scoala am o ruda care e mecanic a facut facultate si are in jur de 2500 euro pe luna nu neaparat sunt fara scoala sau saraci sa stii)