| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum ați reacționa în situația asta exhaustivă, deznadajduita și de disperatie? Va hotărâti sa mergeți cu gașca în concediu, sunteți cu iubitul, atenție maxima și în momentul în care veniți la aeroport observați ca vine fostul vostru iubit cu actuala iubita și aflați ca și ei vin în excursie cu voi. ATENTIE! Sunteți cazați la un hotel de 5 stele all inclusive timp de 10 zile. Cum ați gestiona situația?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am fost adepta mersului in concediu cu grupa de prieteni, niciodata si nici nu o recomanda nimanui!
Nu mi-a placut sa ma tarai unde vor unii si altii, cand era timpul meu liber pe care am vrut sa fac numai ce vor altii, de aceea am prefera sa mergem singuri sa ne inalnim acolo cu prietenii, dar nu mai mult de o seara la vreo terasa.

| Madaxo97 a răspuns:

Îmi văd de treaba mea cu iubitul meu, ce treabă am cu fostul?

| IamJoKeR a răspuns (pentru Madaxo97):

Fostul rămâne în trecutwinking

| Madaxo97 a răspuns (pentru IamJoKeR):

Exact.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Ii dau in cap, cu toporul.
Ce vrei sa fac, imi vad de actualul, ca daca încă nu trecusem peste fostul n-as fi fost intr-o relatie