| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, după cum știți mai avem puțin si se apropie cea mai neagra perioada din an si anume curățenia de sărbători din cauza căreia multe familii au necazuri si divorțează. Astăzi mă voi adresa doamnelor si am sa le cer părerea despre aceasta situație: Hey stimate doamne, cum reacționați atunci când e zi de curățenie si ii ordonați soțului sa facă curat în casa, iar el în loc sa facă curat se preface ca e neîndemânatic si sparge lucruri si le da jos astfel încât voi sa credeți ca e un incapabil si sa nu îl mai puneți la treaba data viitoare?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O fi neagră pentru tine.
Avand in vedere ca nu stii cum este o casnicie, postarea ta este irelevantă.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

"curățenia de sărbători din cauza căreia multe familii au necazuri si divorțează."?
Imi pare rau pentru tine.
Cand un barbat nu vrea sa faca curat, isi gaseste de lucru in afara casei: muta capita cu fan sau face ore suplimentare.

| TimberWolf a răspuns (pentru darrio2007):

La spitalu 9 sectia psihiatrie infantila nu se fac cununii, nu i-ai spus?