| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, este adevarat ca atunci cand mergi la cabana cu gasca, fetele care au iubit sunt geloase pe fetele superba single care vin la cabana si restul baietiilor inclusiv iubitii lor le ofera acelor fete atentie?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Pe asta o asculti la cabane?

12 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

De ce ai vrea sa ai un iubit caruia sa i se scurga ochii dupa altele?! Il lasi, e clar ca meriti ceva mai bun.
E valabil si in cazul baietilor. Daca nu i se pare ca esti suficient de bun pentru ea, o lasi.
Sunt destule/destui pe lume. Ai de unde alege.

| RAY a răspuns:

Eu mi-am ales cea mai buna iubita ea nu-i geloasa pe nimeni ca avem o relatie deschisa o folosesc doar pentru sex ea sta pentru banii mei asa ca eu daca dau atentie multa la altele ea e multumita ca si ea da atentie da pe banii, pe ora

| J0B0MAT a răspuns:

Multumesc,dar nu meritam.

| sofisis a răspuns:

DAAA, la varsta de 14 ani clar da.
Odata ce te maturizezi, din start daca esti intr-un cuplu, chit ca partenerul tau ar ****-o acolo pe respectiva, fii sigur ca nu se va vedea si nu vei vedea ca ii acorda vreo atentie deosebita.
Ti-am mai zis... faci NUMAI si NUMAI scenarii pentru copii. Oamenii maturi niciodata nu s-ar comporta asa cum exprimi tu.