| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume este adevarat ca atunci cand un aprozar mare se muta in alta locatie iar muncitorii care au ajutat la mutat si angajatele care sterg mobila si curata, dupa o saptamana de munca acerba, le ofera patronul un weekend la o cabana cu piscina ca sa aiba ocazia sa se cunoasca mai bine intre ei (angajatele cu >>muncitorii)//?

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Clar. Ştie toată lumea asta.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai imaginatie buna man

| corbulalbrosu a răspuns:

Ei na, esti culmea cu aprozarul, de obicei asa ceva li se ofera croitoreselor dintr-o fabrica de confectii sau cele dintr-o filatura. big grin

| Freya1 a răspuns:

Din ce fil este secventa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate in filme

| Ara997 a răspuns:

E un soi de team building. ma rog. patronul nu "ofera" nimic fara scop precis. si acel scop foloseste lui in primul rand. e bine de cercetat atent in prealabil acest scop/
firmele mati organizeaza astfel de activitati in scopul evaluarii(nonformale) a angajatilor. se creeaza astfel ocazii de tos soiul unele speculate mai apoi de angajator/ nu vreau sa ma lungesc,

| Cqtqlin677 a răspuns:

Ai ceva cu aprozar ele