| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, este adevarat ca ca sa te descurci in pat nu iti trebuie nici scoala si nici facultate?

Răspuns Câştigător
| Bruno92 a răspuns:

Cacofonie în toată splendoarea ei laughing nop, nu îți trebuie spre norocul tau

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Bruno92):

Eu am studii superioare

| Bruno92 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nice jokebig grin

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Doar pricepere îți trebuie și se învață doar practicând sexul.

| alina2k18 a răspuns:

Da, daca esti Nicolae Guta;)
https://www.youtube.com/watch?v=tXm3O1PBdkc

| Eireann a răspuns:

Un fost prieten avea doctorat in astrofizica. La pat era ok, nu sforaia, nu se foia, nu fura patura si nu ma inghesuia. La sex era mai putin priceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La facultate/scoala nu studiezi pozitii de facut s*x, deci nu vad de ce nu te-ai descurca in pat si cu 4 clase.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Nu are nicio legatura scoala cu sexul, totul tine doar de experienta.

| silviucandalemu1ee a răspuns:

100%, sunt foarte bun la scoala!