| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume este adevarat ca la o corporatie se organizeaza cabane angajatii/angajatele merg fara soti/sotii si fac orgie sexuala intre angajati si sefi la cabana?

Răspuns Câştigător
| Atotstiutorul a răspuns:

Da cam asa este! practic pentru asta te duci in teambuilding! cum poti oare intarii relatiile intre angajati daca nu prin sex?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai o imaginatie greu de calificat. laughing Totul se reduce la vise dar si aceste doar imaginare. big grin

| Holiday a răspuns:

Shhh...Ce se intampla in teambuildinguri acolo trebuie sa ramana! laughing