| alish a întrebat:

Hey lume help... pr mea mi-a zis azi ca a vazut pe TPU un baiat cu numele body bogdan, sau numia stiu cum straight face. si mi-a zis ca in poza se vede ca e cam latoshee hee dar totusi m-a facut curioasa sa vad cum >arata...:" si daca il stie candva plz sa-i spuneti sa ma adauge la pr ( scuze de categorie, primul rasp funda)

Răspuns Câştigător
| BBoyBogdy a răspuns:

Eu happy sa stii ca eu

1 răspuns:
| AndaWest a răspuns:

Poti da la ''utilizatori'' si scrii numele, iy tr un mesaj si ai rezolvatwinking