| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ieri am fost la o nunta și am fost martor la o scena terifianta, am fost cât pe aici sa mă iau la bătaie cu un băiat dar domnișoară care m-a însoțit m-a oprit si m-a scos afara la o țigară sa mă liniștesc, am crezu ca leșin de nervi, abia m-am abținut sa dau cu pumnul în masa. Nici astăzi nu mi-am revenit complet, maine iar se va uita șeful urat la mine ca nu dau randament. La masa unde am fost așezat eu si stimata domnișoară care m-a acompaniat, se afla un cuplu, iar la un moment dat vine un băiat sa îl salute pe tipul din cuplul respectiv, ăla se ridica de pe scaun sa îl îmbrățișeze, sta cu spatele către iubita lui, iubita lui asista la scena neputincioasa si apoi se ridica sa îl salute si ea, el da sa plece si apoi realizează ca s-a ridicat fata sa îl salute si se întoarce sa o salute si pe ea. În timpul asta iubitul ei s-a așezat la loc. Cum ați reacționa doamnelor si domnișoarelor în aceasta situație? Vi se pare normal ca un bărbat sa se poarte așa cu voi?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ignorare completa, nefiind ceva ce ma afecteaza sau ma interseaza pe mine.