| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, în primul rând vreau ca fiecare persoana sa fie pe poziție și sa ne îndreptăm atenția către utilizatorul bunaziua82937 în fata căruia vreau sa fac o plecăciune și sa ingenunchiez. M-am emoționat și am început sa plâng, datorită lui am găsit inspirația pentru întrebarea mea. Sănătate, respect și reciprocitate! Sa toastam un pahar de Șampanie, sa punem de o friptura și sa cânte muzica! Noroc și la multi ani!

Hey doamnelor cum ani reacționa dacă intrați în baie peste soț și îl prindeți ca folosește olița copilului vostru sa iei facă nevoile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă *** și eu în oliță după ce termină el

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si dupa il puneti la pastrare in frigider?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îl păstrez pentru mama mea vitregă, iubește c*catul

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adorabil!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu apare ca ar fi acest utilizator pe TPU.
Cand ingenunchiezi la biserica e una.
Dar cand ingenunchiezi in fata oricui, pare cam dubios, Verginico!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru darrio2007):

Frate eu așa îmi arat recunostiinta fata de cei care îmi oferă inspirație

| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, vezi ca s-ar putea sa ai un psihic labil, daca treci instantaneu de la o stare de plans la una de veselie si sampanie.
Ai grija... fa-ti niste investigatii medicale!

Iarta-ma dar nu vad logica de ce un fund mare de barbat s-ar aseza pe olita unui copilas, cand wc-ul este alaturi, liber si pe masura fundului lui?
Chiar nu cred ca exista asemenea persoane care sa prefere olita unui copilas in locul unui wc liber si confrtabil.

| LordCristobal a răspuns:

Asta e situatie de rasul curcilor, orice femeie ar rade intr-o asemenea situatie.
Si chiar e de ras, ai veceu in baie si tu faci la olitalaughing)))
De obicei olita e folosita de copii mici si batrani dar poti folosi si olita daca dormitorul e prea departe de baie, asta ca sa nu iti sara somnul noaptea cand te duci si te intorci la baie.

| blackann a răspuns:

Sa nu o bagi in seama pe violetta...asa face ea, dar cred ca deja stii si tu rolling on the floor

| helpforyou a răspuns:

Mai, dar ii incape "funduletul" pe olita?