| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, în primul rând vreau sa facem liniște si sa ne îndreptăm atenția către utilizatoarea Fatamuntilor în fata căreia vreau sa fac o plecăciune si sa ingenunchiez, datorită ei am găsi inspirația pentru întrebarea mea. Haideți sa toastam un pahar de sampanie, sa punem de o friptura si sa cânte muzica. Hai noroc!

Hey fetelor cum reacționați atunci când mergeți la cumpărături cu iubitul iar la ieșire el se uita la voi cu maniile în buzunar cum cărați sacosile cu cumpărături. Voi îl rugați sa va ajute si el răspunde " De ce sa te ajut? Voi ati luptat sa fiți independente si sa fiți la același nivel cu noi, așa ca ciocul mic si joc de glezne"?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Având în vedere că nu e banat pentru nenumărate încălcări de regulament, e clar că Mr. VVG este pus aici de admini ca să troleze și să facă trafic.

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Hai sa iti zic eu ce observ din analiza intrebarilor tale la nivel de context

Tu esti baiat da? asa ai zis!
Si toate intrebarile tale au in esenta din perspectiva unui baiat o intrebare adresata fetelor!
Nu stiu daca tu esti personajul din jurul intrebarilor dar eu imi pun semne de intrebare, caci cine mai face asta chair si la nivel de intreabari si scenarii?

Cu alte cuvinte eu intreb fetele ce parere au cand eu (ca personaj) sunt badaran?! happy

Cum ajungi la acest tip de context daca nu tu esti personajul... exista 2 explicatii

fie tu chair esti personajul real si intrebi pentru a iti satisface dorinta "nebuna" a melteanului care-si bate joc de "saraca" care sta cu el

fie esti un mic geniu nebun care gandesti niste scenarii de genul asta badaranesc

esti un fel de cheloo de la parazitii, ala care se urca cu bocancii pe masa si mananca ciorba din farfurie

dar esti simpatic frate!

| Simpatic a răspuns (pentru mihai69):

Probabil, dar este simpatic laughing

| dullcat a răspuns (pentru mihai69):

Corect, altii au fost banati pentru intrebari irelevante, fara sens, repetitive.El are plot armor in acest film pe care-l joaca. laughing

| mihai69 a răspuns (pentru Simpatic):

Având în vedere că nu e banat pentru nenumărate încălcări de regulament, e clar că Mr. VVG este pus aici de admini ca să troleze și să facă trafic.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este si motivul pentru care barbatii raman singuri si se auto-satisfac pe viata, ca nu-s capabili nici macar sa care o sacosa cu cumparaturi, a unei femei.
O vorba populara spune: de ce sa cumpar tot porcul, daca am nevoie doar de un carnat?!

| dullcat a răspuns:

Tu si multi altii sunteti motivul pentru care feminismul actual e o gluma...Citeste putina istorie, iti va prinde bine.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu stiu de ce l-am mai carat dupa mine, daca tot nu ma ajuta! ii voi da ocazia sa gateasca ca se revanseze! Sau sa stranga dupa, ca ia destul de mult timp

| LordCristobal a răspuns:

Misoginism la cea mai inalta clasa.In situatia asta cred ca fata ii va da papucii baiatului.

| FreddieM a răspuns:

Amice, cu mentalitatea asta prevăd ca vei muri singur.
Cheers

| TheGentleman a răspuns:

Depinde și de context/cultură: în cea asiatică este o jignire ca bărbatul să se ofere să care în locul femeii.

Și mai e o chestie, dacă este shopping compulsiv, cu atât mai mult, este un obicei nociv care nu trebuie încurajat laughing

| simplaexsistenta a răspuns:

Egalitate nu înseamnă ca il lasi pe celălalt să care ca magarul, iar tu stai fain frumos cu mâinile in buzunare. Asta e de-a dreptul NESIMȚIRE, ca sa nu spunem altceva. Si te mai miri ca ramai singur.

| Mda01 a răspuns:

Hmm,lipsa de respect, suna a motiv de dat papucii.

| Amag a răspuns:

Dar sa vedem ce-o sa spuna barbatii dupa ce vor porunci femeilor ce sa faca iar ele vor refuza.....atunci egalitate :-))