| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand vreau sa facem liniste si sa ne indreptam atentia catre utilizatorul Alexandru_Robert_2003 in fata caruia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez. Datorita lui am gasit inspiratia pentru intrebarea mea. Mult respect frate, sa fii sanatos! Haideti sa toastam un pahar de sampanie, sa cante muzica si sa punem de o friptura.

Hey baieti vi s-a intamplat in timpul sexului la momentul culminant fata sa faca pipi in pat? Daca da cum ati reactionat?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Chiar un pahar cu șampanie aveam acumlaughing Creepyyy!
Hai să fim sănătoși!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai schimba frate, intrebarile astea expirate, ca ne-ai plictisit!

| Lukasssz a răspuns:

Nu,sper ca nu mi se va intampla niciodata!

| Strwberrs a răspuns:

Pisulica fara fricalaughing

| StefanIlAreMare a răspuns:

Daca face pipi in pat tot ea trebuie sa schimbe lenjeria, deci as fi fericit ca o schimba