| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand vreau sa ne calmam si sa ne linistim si sa ne indreptam atentia catre utilizatorul Niciunnumedeutilizator, in fata caruia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez, datorita lui am gasit inspiratia pentru intrebarea mea. Haideti sa toastam un pahar de sampanie, sa cante muzica, sa punem de o friptura si sa ii uram toate cele bune. Respect frate!

Hey baieti, cum reactionati daca iubita voastra vine mereu de la serviciu obosita, are mereu draci si nu vrea sa stea cu voi dar cu prietenele ei rade si petrece timp vesela?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Rad si eu si petrec timpul cu prietenele ei

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Imi dau seama ca s-a terminat (s-a saturat de mine, cu o mare probabilitate chiar de a avea pe altcineva) si pun eu punct relatiei, inainte de a o face ea.

| Hammurabi a răspuns:

Păi dacă îți e doar iubită și deja ai ajuns într-o situație de-asta,
nu poți să fi decât prost.
Și dacă face așa ceva și tu mai ești încă lângă ea, nu poți să fi decât un mare prost.
Așa că... ce să mai reacționezi?

| Lukasssz a răspuns:

Gasesc pe alta si o sa fac sex salbatic cu eahee hee

| Crackman a răspuns:

Ii dau o discutie despre situatie dupa care nubse face nimic, papucii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai spatiu si o lasi sa respire, dar daca reactioneaza asa e clar ca nivelul ei de interes fata de tine a scazut si nu mai te vede ca si la inceput, totusi o discutie pe tema asta ar trebui neaparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic mai simplu. Ii platesc cu aceeasi moneda. Cand are chef de sex, ma prefac si eu ca-s obosit si nervos.

| MichailOfilescu a răspuns:

Ii e scarba de tine