| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand vreau sa ne calmam si sa ne linistim si sa ne indreptam atentia catre utilizatorul GuraLumii1, in fata caruia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez, datorita lui am gasit inspiratia pentru intrebarea mea. Haideti sa toastam un pahar de sampanie, sa cante muzica, sa punem de o friptura si sa ii uram toate cele bune. Respect frate!

Hey lume, ati fost prinsi la locul de munca facand sex? Daca da, povestiti cum a fost.

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Mama a spus a seful o *** mereu la servici, chiar si de fata cu ceilalti

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu aș putea, dar ceealaltă persoană fiind în viață, ar putea să se supere pe mine. Așa că aș putea face o nuvelă pe tema asta. Dacă o fac, o să revin.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Da, am fost prins facand sex salbatic cu o colega de la munca, peste noi a intrat seful nostru si cand a vazut ne a spus ca avem 2 optiuni: fie intra si el in jocul nostru, fie ne da afara, as vrea sa clarific ca azi implinesc 6 ani la acest loc de munca