| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand vreau sa ne calmam si sa ne linistim si sa ne indreptam atentia catre utilizatorul Mgtow, in fata caruia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez, datorita lui am gasit inspiratia pentru intrebarea mea. Haideti sa toastam un pahar de sampanie, sa cante muzica, sa punem de o friptura si privirea ta imi ploua in gura si sa ii uram toate cele bune. Respect frate!

Hey fetelor, daca ati cunoastete un baiat perfect care le are pe toate la oferta (minte, bani, casa si masina cum va place voua sa fie magnat) va angajati intr-o relatie cu el pentru ca il iubiti neconditionat, cand va mutati la el deschideti un dulap cu lacat si cheie pe care vi le da si vedeti 2 papusi de silicon valorate in 20.000$ din USA cum reactionati? Cum gestionati aceasta situatie scapata de sub control?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Oooops, chiar ca ma pui pe ganduri. Ai gasit altul. Glumesc!
O zi placuta!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am vazut un documentar american despre diversi oameni care au papusi sexuale, unii au avut probleme sentimentale si nu au reusit sa mai gaseasca ceva, altii au ales calea usoara pentru papusa si mai era un motociclist care a avut altercatii, 2 din utilizatori aveau papusa si in timp si-au gasit partenera, ele erau bucuroase chiar le placeau pentru ca asa stateau linistite (nu le inseala) papusa ocupa locul alternativ. Sau mai era un francez care avea 2 papusi - a spus clar ca partenera care o va gasi (daca o nimereste) trebuie sa le accepte si pe ele... aia a fost destul de interesanta si comica faza

| Strwberrs a răspuns:

Le vand

| GambleR40792 a răspuns:

Omul care a vrut sa aduca fenomenul mgtow in Romania cu un canal de Youtube ce nu ii depasesc 100 de views clipurile love strucklove struck: the best truck driveRlaughing)

| mgtow a răspuns (pentru GambleR40792):

Nu stiu ce fenomen mgtow zici, zici chestii fara sens