| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand vreau sa ne calmam si sa ne linistim si sa ne indreptam atentia catre utilizatorul GeamantanParăsit, in fata caruia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez, datorita lui am gasit inspiratia pentru intrebarea mea. Haideti sa toastam un pahar de sampanie, sa cante muzica, sa punem de o friptura si sa ii uram toate cele bune. Respect frate!

Hey lume, ma aflu la untold si am o dilema care ma nelinisteste teribil, de ce sexul in viata reala nu este la fel ca cel din filme?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Asa, Verginico, credeam ca ti-ai mai revenit. O zi bună!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de om, de cand am dat de o blonda care ma incinge cand ii vad parul si fata care ma lasa domolit imi zice ca reusesc sa obtina intre 5 - 8 orgasme intr/o tura. Rezist intre 20 - 50 min pe partida sexuala, azi am reusit 1h naiba stie cum dar a fost misto, fara graba ritm normal se poate prelungi durata sa tina.

| RAY a răspuns:

In filme sa stii ca nu e deloc ceea ce crezi,e ceva fals,sunetele sunt facut prin editare de sunet, se fac scene apoi sunt editate, crede-ma ca e horror acolo, imagineazati sa tot faci ce iti spun aia,e cv robotic,daca vrei placere vezi ca in fund avem punctul g noi masculi,baga un vibrator anal si fa sex cu una frumoasa, placerea creste daca o faci mai rar, consumi proteine, ridici greutati, faci sex pe imbracate, pune si tu cv emotional in asta, eu as vrea sa va vad insurati si pe tine si mossoti

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca este mai excitant sa inventam chestii pe care ni le inchipuim!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După ce o să afli, o să fii mai liniștit? Fă sex și filmează.

| Sofer a răspuns:

Dacă am trai în filme, evident ca sexul ar fi altceva.

| Holiday a răspuns:

Din ciclul: de ce nu seamana fotbalul pe care il joc cu prietenii cu meciurile din Champions League...

| Hammurabi a răspuns:

Ba uneori e.
Depinde de parteneră. (sau de partener, depinde din ce direcție privești)

| AIeXxX a răspuns:

Primul act sexual cu partenera nouă se simte probabil ca în filme. Când te uiți "filme" mereu e ceva nou, de aia și îți pare "mai bun". Dacă schimbi și tu femeile la fel de des ca chiloții, probabil de va simți sexul ca în filme, că e "proaspătă"