| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand vreau sa ne indreptam atentia catre utilizatorea LucaBadea in fata careia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez, datorita ei am gasit inspiratia pentru intrebarea mea. Sa fii sanatoasa, toate cele bune, haideti sa toastam un pahar de sampanie!

Hey lume, voi acasa umblati in pielea goala prin casa, chiar si cei care stati cu parintii?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In chiloti. Vara de fel

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Chiar sunt curios si eu...in familiile de nudisti, de "progresisti", ce se intampla daca mamica e vreo bunaciune de vreo 40 de ani, iar fiul o vede prin casa in cooru' gol? Oare cat mai e pana la a i se scula stremeleagu' si sa i-l scape in gaura?winking

| AdeLeu a răspuns (pentru wildthing):

V-au facut filmele porno psihic.

| Lukasssz a răspuns (pentru wildthing):

Doar daca e step momhee hee

| wildthing a răspuns (pentru Lukasssz):

Nuuu, aia n-ar fi nimic iesit din comun...eu sunt convins ca step mom aproape intotdeauna o ia pe sub coada de la step son, cand taticu' nu-i acasa. happy

| Lukasssz a răspuns (pentru wildthing):

Filmele astea happy

| darrio2007 a răspuns:

Ai mai ingenunchiat la unul mai inainte. Ai terminat cu el? Treci la altcineva acum? Macar treci pe la toti.
Mai e unul pe aici cu stema fostei Romanii, care are niste postari ciudate ca ale tale. Parca sunteti frati.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru darrio2007):

Frate nu pot trece pe la toti, eu ingenunchiez doar in fata celor care imi ofera inspiratie pentru intrebare

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru darrio2007):

Ultima data am ingenunchiat in fata utilizatorului RacPac, a fost acum cateva zile nu mai inainte

| Mayhem666 a răspuns:

Nu. Pantaloni scurti si tricou e ok, mai dezbracat de atat nu pot.

| Goete a răspuns:

Eu da, vara. Umblu de mic cu ei si la plaja nudista, nu vad ce rusine am avea camd e ceva normal?

| mastadont a răspuns:

Când sunt cu părinții nu umblu dezbrăcat că sunt cam tradiționaliști. La mine acasă însă, când sunt doar eu și partenera, atunci stăm amândoi dezbrăcați ziua, mai ales vara când mori de cald.