| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, în primul rând vreau sa oprim timpul în loc și sa ne îndreptăm atenția către utilizatorul Mastadont, în fata căruia vreau sa fac o plecăciune și sa ingenunchiez, datorită lui am găsit inspirația pentru întrebarea mea. Sunt foarte emoționat și abia îmi stăpânesc lacrimile de emoție și doresc sa închinăm un pahar de sampanie, sa punem de o friptura și sa cânte muzica. Multa sănătate și împlinire sufleteasca, pace noua pe pământ!

Hey doamnelor cum ati reactiona în urmatoarea situația? va aflați cu soțul în stația de autobuz și mai durează 30 min pana vine autobuzul, soțul e zgârcit și refuza vehement sa luați taxiul așa ca așteptați. Pe soțul îl apuca grav nevoia de a urina și se duce sa urineze în fata unei scări a unui bloc. Cum gestionați situația când îl vedeți pe soț ca urinează acolo?

Răspuns Câştigător
| simplaexsistenta a răspuns:

Ii spun respectivului ca e prost de crapa.

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

In lipsa unui loc sanatir. Merge și undeva sa o faci fața de ochii lumiii

| J0B0MAT a răspuns:

Asta e o problemă generală.Am văzut o grămadă de astfel de indivizi peste tot prin țară.Ar trebui să se dea amenzi drastice pentru astfel de comportamente.Construirea mai multor toalete publice iarăși e necesară.
Una e să te duci în boscheți că nu mai poți, alta la o scară de bloc unde locuiesc oameni și împuți scara.Jegoși.

| LordCristobal a răspuns:

Daca as fi femeie nu as avea nimic impotriva daca ar urina intr-un tufis sau boscheti dar sa urinezi in bloc e prea josnic, comportament de animal.
Sincer, ar trebui construite mai multe toalete publice in orase, e foarte nasol cand te taie pisarea sau cacarea si de multe ori nu prea ai ce face.

| blackann a răspuns:

As divorta