| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, sunt indignat, maine dimineata mi-o iau in gura de la sefu. Ce au patit domnisoarele din ziua de azi? Toate se cupleaza cu mosi? Stimate domnisoare sunteti gerontofile?

Răspuns Câştigător
| MPersephone a răspuns:

Ce legatura are faptul ca aparent seful ti-o da in gura, cu fetele din ziua de azi?
Poate eu nu am inteles sensul, dar pari sa ai o viata interesanta, baiete )

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar cred ca asa zisul tau sef... stie totul despre tine din ce zici pe aici :/

Nu, nu toate.

| Celcestietot a răspuns:

Ai vazut si tu ca asa sunt, ele inca de cand sunt mici sunt atrase de Mos Craciun si cand ajung adulte uite ce fac, of, of...

| Sofer a răspuns:

Moși cu bani laughing poate și dotați și buni la pat.

| Goete a răspuns:

Aibrabdare, mananca sanatos, ajungi si tu mos si o sa ai una sau mai multe domnisoare

| Werrich a răspuns:

Stimatele domnisoare sunt bancnotofile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apai ala numi sef nu e, e un afemeiat impuit, nu știu dacă tu trollezi sau exista persoane atât de retardate in realitate că nu-mi pot imagina așa ceva.
Nu da vina tu pe femei. Ca ele doar duc de nas niste bogați fara creier.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Sefu mi-o da in gura pentru ca nu am spor la munca din cauza dilemelor. nu trollez e realitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa meriti, sper sa ti-o iei pana in esofag