| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, tocmai am asistat la scena terifianta din cauza căreia era sa îmi pierd echilibrul înainte sa urc în mașina. Am fost la farmacie sa îmi cumpar ceva de mahmureala, după mine intra o domnișoară în cârje alături de iubitul ei, mă dau la o parte ca sa aibă ea prioritate și mă pun în spatele ei sa vad cum se comporta. Băiatul părea a fi spectator, nu era implicat în realitate prea mult. Ajung la tejghea și farmacista ii servește. În acel moment observ ca fata scoate din borseta o rețeta pe care i-o da farmacistei, băiatul sta ca bibeloul și privește la spectacol, în loc sa scoată el rețetă din borseta. În acel moment îmi venea sa iau o cârjă și sa ii dau în cap băiatului. Este inadmisibil băieți sa fiți atât de inutili și consumatori aiurea de oxigen. La final farmacista le spune cât au de plata și tot fata săraca scoate bani din borseta pe care o ținea băiatul în mana. În acel moment am dat tare cu piciorul în podea și am zis " sa îți fie rușine papagalule, sărmana fata în cârje se chinuie sa scoată din borseta și tu ca bibeloul stai acolo și te uiți la spectacol, nerusinatule!" În acel moment s-a făcut roșu de nervi, clienții ce stăteau la coada râdeau și m-a așteptat afara, după care ne-am împărțit câteva palme. Ce părere aveți de situația asta?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Este un caz tragic dar adevărat.

| Fatamuntilor a răspuns:

Deci tu nu te insori pentru a nu deveni sclavul sotiei, dar esti oricand gata sa salvezi domitele aflate la anagnie.
Daca se afla si politia pe acolo va impartea amandorora amenzi.Iar,, papagalul''' tot scotea bani din borseta.

| Robert2526 a răspuns:

Slabut scenariu, ai imbatranit

| Giulia911 a răspuns:

Mare domn ești. Ma impresionezi mai mult pe zi ce trece.