| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, v-ati intrebat vreodata cum erau relatiile in preistorie? Cum abordau barbatii femeile atunci? Cum le impresionau? Cum era viata sexuala? Ce dileme aveau atunci?

Răspuns Câştigător
| timidu89 a răspuns:

Era raiul pe pamant pentru tine de traiai atunci laughing) Erai sef de trib si nu iti scapa nici o femeie. In ziua de azi si alea cu 1-2 copii au pretentii. In afara de alea bbw sau urate grav, toate vor sa fie impresionate de parca ar fi zane sau printese.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei cum,le luau de par si le trageau in pestera, cand le prindeau.
Sa le si impresioneze? Luau mamutul, dadeau cu el de pamant si aduceau mancare pe un an.
Ce dileme aveau n-as putea sa-ti spun exact, un lucru e sigur, viata sexuala era mai mult decat activa si teribil de prolifera.
Dovada existentei noastre azi.

| Violleta2022 a răspuns:

Le impresiona cu vanatul care-l prindeau.
Cat despre sex, tot ca si azi, fiindca vaginul nu s-a mutat din acelasi loc laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Presupun ca traiau tot sub forma de comunitati. Parintii adolescentilor banuiesc ca erau sefi de trib, la gramada.
Barbatii mergeau la vanat, aduceau cateva zeci de kg de carne insangerata, o tranteau pe jos, luau gagica de mana si ii spuneau ca "muga nuga uga puga duga".
Daca se impotrivea, o bruscau putin, iar de acolo inainte, era femeia lor, daca si sefii (parintii) erau de acord.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu m-am intrebat.

Dar probabil ca... aveau un sistem ierarhic, si anumite persoane aveau "alte" drepturi fata de altele.

Sau poate ca femeile erau sefele, si ele faceau ce voiau. Adica nu prea mare diferenta fata de acum happy

| Emma30555 a răspuns:

Cred ca doar cei ce erau lideri, cei puternici se cuplau

| timidu89 a răspuns (pentru Emma30555):

Orice prapadit se cupla zic eu, daca era bun vanator tongue Doar nu vroiau bogatii sau aur de pe atunci? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu te-ai uitat la Familia Flintstone? Asa se proceda.