| Maiky a întrebat:

Hey lume vi s-a intamplat vreodata sa va jucati cu un pistol cu bile sa si cadetzi si sa va impuscati 20 de bile in cap :X:X:X? super :*:*

4 răspunsuri:
| marlanuu a răspuns:

Cred ca tu esti singurul care a reusit asta!

| Inkheart a răspuns:

Pf, pacat ca era cu bile.

| NickiMinaj a răspuns:

Da, mi s-a intamplat aseara cand ma uitam la grey's anatomy...

| EuOO a răspuns:

Tu chiar nu vezi ca esti in plus cu intrebarile tale? Macar de ai pune ceva care sa si mearga cu aceasta categorie. Daca ai chef sa pui astfel de intrebari, nu ti-ai ales bine site-ul. Vei fi suspendat.