| EuTeIubesc a întrebat:

Hey.ma cam enerveaza ceva.cand pun niste copii, oameni, ce. or fii:)), cand cineva de trebuie pune o intrebare pe TPU, se trezesc altii care se cred mai destepti si le vorbesc cu nasul pe sus; chestii gen"vai draga", sau "vai fetito, esti nebuna?!". pur si simplu se cred mai mari si tari, dar de fapt nici nu stiu ei cine sunt.parerea mea e ca toti suntem egali pe site, si ar trebui sa ne ajutam unii pe altii, nu sa ne dam noi marii si tari.

intrebarea mea e pentru astia"beton": dc faceti asta? va face placere sa va dati mai mari? sa ii faceti pe altii sa se simta nasol? asta urmariti? asta >vreti? gen lory81 sau answe8-|

http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/vreau-sa-imi-incep-via ta-sexuala-dar-imi-este-frica-cand-ma-gandesc-ca-chestia -aia-mare-a-prietenului-meu-o-sa-intre-in/

chiar asa ati ajuns?[scuze categoria, dar aici sunt cei care. mi pot raspunde]

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Eu nu suntul unul din cei pe care ii enumeri tu...deci la intrebari serioase si nu in bataie de joc le dau si eu un raspuns corect si serios da stiu ca sunt si astfel de persoane pe site...dar na trebuie sa ii ignori pur si simplu.Bafta! funda?

8 răspunsuri:
| RockLegend a răspuns:

Daaa, si pe mine ma enerveaza oamenii astia, eu pun o intrebare ca sa aflu niste chestii, si ceilalti ma iau cu,, da tu cati ani ai?'',,, mai cresti! '',, Pune mana pe carte'' Chestii de genu asta

Nu-i suport >.

| Anabellasos a răspuns:

Fiecare padure are stricaciunile ei?
Ce te astepti?
Ca toata lumea sa te inteleaga asa cum iti doresti?
Ca toata lumea sa fie ca tine?

Intotdeauna or sa existe acele persoane care iau in deradere anumite probleme ale altora fara sa constientizeze cat de mult ar putea insemna ele pentru cei in cauza...

Cel mai bun lucru pe care il poti face tu este sa ii ignori happy

Take care!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un pic de ceartă nu strică niciodată cu un copil care încă nu știe ce este viața, pericolul, grija zilei de mâine, etc. Viața nu constă să îți începi viața sexuală de la 12-13 ani cu primul sosit pe peronul gării, lipsa maturității, eșecurile, abandonul școlar, etc. conduc la gânduri de suicid, închiderea în sine prin lipsa de comunicare, etc.
Pa, pa.

| mdany a răspuns:

Pai hai sa iti zic cum sta treaba.Noi astia cati om fi asa smecheri.cum le zici tu, cand dam un raspuns citim bine intrebarea si dupa aceea raspundem dupa natura intrebarii.La intrebari de genulbig grinaca fac sport cate kg dau jos? sau daca stau capra ma doare tare? La asemenea intrebari nu ai ce discuta.Sunt intrebari puse la misto asa ca, mistocarii aia de care zici tu sunt exact reflectia intrebarii.

| alylove15 a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza...dar na incerc sa nu ii bag in seama.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Raspunsurile se dau in functie de intrebare.
Trebuie sa inveti ca nu toti oamenii au aceeasi parere.In momentul in care pui o intrebare pe TPU trebuie sa te astepti la raspunsuri favorabile sau nefavorabile, sau chiar la persoane care fac trolling.
Plus ca cei de pe T/A *cum e subsemnatul* mai vin in vizita pe la D/S ca sa faca trolling *la intrebarile puse la misto*

| Whatthehell66 a răspuns:

Bun. Si care era intrebarea? straight face

| ancutzika27 a răspuns:

Tu crezi ca se poate raspunde serios la intrebarea aia? Daca aia nici nu stie ce e aia p*lă ce-i trebuie sa se f*ta?