| didi_9889 a întrebat:

Hey! ma intrebam daca ma puteti ajuta cu un sfat.imi place de un baiat si nu stiu cum sa dau de id lui. tinand cont ca parintii nostri sunt prieteni de familie.si nup pot sa indraznesc:*

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce are daca parintii sunt prieteni? daca erau dusmani da era ceva dar fiind bune persoane nu e nimic rau in a cere id baiatului, tie tie rusine de aia nu il ceri.

| Rayyy a răspuns:

Incearca sa il cauti pe Facebook. La informatii este scris si ID-ul.eu asa am facut cu baiatul de care imi placea laughing.

Sau avand in vedere ca parintii vostri sunt prieteni de familie, cand va intalniti cu totii odata, intra in vorba cu el happy

Sper ca te-am ajutat!

| AnonimA a răspuns:

Buna pai de ce?happypfflove struckmai ales daca parinti tai cu parinti lui sunt pr d familie smug

fa-ti curaj si cereil :*

| LifeFail a răspuns:

Intreaba un prieten comun de-al vostru, sau vorbeste cu parintii tai si invitati-i pe el si pe parintii lui pe la voi.Asa puteti intra in vorba.
Daca nu, fa-ti curaj si intreaba-l tu. Incercarea moarte n-are!

| georgianaionescu a răspuns:

Din contra daca parintii va sunt prietenii de famililie, ai putea avea un avantaj si i-ai spune intr-o zi sa iti dea idu ca sa mai conversatii si voi.BAFta