| Seducatorul_Andrei_1977 a întrebat:

Hey! Ma numesc Andrei. Am 13 ani si am o problema... Totul a inceput cam la inceputul clasei a 4-a cand am inceput sa imi placa de o colega, si tot in acelasi timp cea mai buna prietena. Ei ii place de prietenul meu, dar in acelasi timp si eu o plac... Ei s-au certat cam de 6 ori dar nu s-au impacat, pana cand a venit fata si si-a cerut scuze de la prietenul meu. El a refuzat dar tot cred ca el o place. In afara de ea imi mai place de alta colega dar, sa nu uit ca prima a stiut ca am placut-o dar acum nu mai banuieste nimic. Dar nu am inteles, cand am zis ca imi place de a doua colega a zis ca nu am experienta. Ce sa zic! De parca ea are experienta cu ala care s-a certat de un infinit de ori cu ea. Si am ajuns aici. Cum sa fac sa ma placa? sau macar sa o vad ca nu mai umbla dupa unul care frange inimi. Funda!winking

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Fa o poza la ce ai scris, in 5 ani o sa razi de asta.

| Doub a răspuns:

Draga "Seducatorul_Andrei", eu zic sa mai astepti 4-5 ani si sa te mai maturizezi un pic.

| SkyPilot a răspuns:

Mai bine treci la fata a doua si las-o pe asta. Ai sanse mici cu ea, il place pe celalalt si nu are ochi pentru tine.