| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ma numesc Denisa si am o relatie cu un baiat de 5 luni.il iubesc mult si el spune ca si el ma iubeste, dar de ceva timp [1-2 luni]ne tot certam, cam de 2 ori pe fiecare zi daca nu si mai mult! Aman2 avem cate o vina insa el zice ca e numai vina mea, iar parerea mea este exact invers! Nu stiu ce sa fac...nu vreau sa ma despart de el, dar o relatie cu certuri pe fiecare zi nu prea merge!

Nu stiu ce sa fac!

Help!crying[dau >fundita:]

Răspuns Câştigător
| NeXt_6616 a răspuns:

Hmm in orice relatie cateva certuri sunt esentiale, o relatie bazata pe lapte si miere devine plictisitoare si dispare pasiunea, dar daca tot va certati de o buna per de timp si nu va impacati dupa cearta, inseaman ca pur si simplu relatia nu merge,, vorba aia dragoste cu forta nu se poate

1 răspuns:
| ada_8083 a răspuns:

Stai lin totu e normaldupa un timp te vei obisnuii