| anonim_4396 a întrebat:

Hey ma simt genata. Am 17 ani si am o relatie cu un baiat de un an si cateva saptamani.Inca nu am avut relatii sexuale pentru k eu nu ma simt pregatita iar prietenul mi-a zis ca nu ma grabeste ma iubeste si ma asteapta.In fine Ne'am ametit cu putina iarba si am inceput sa ne sarutam..ma mangaia si am inceput invet incet sa ma excit si a incercat sa bage mana jos si l-am strans de mana semn ca nu e voiehee hee si s-a ridicat mai sus la sanii. a inceput sa ma sarute si el il mangaiam pe burta. si am dat de penisul luii si cred ca m-am jucat cu mana vreo 2 min. apoi cred ca mi-am dat seama ca ceva nu e inregula si am reactionat.Ma simt asa genata, pe bune nu stiu daca el mai stie sau nu, daca isi mai aminteste sau nu. Oricum incerc sa imi revin si nu prea pot.

16 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Stai linistita, nu te jena aiurea. Lui mai mult ca sigur i-a placut happy

| Ana_4223 a răspuns:

Mai este iubitul tau si te iubeste se observa, stai fara griji.

| unknownn a răspuns:

N-ai de ce sa fii jenata.
E prietenul tau!

| neutrino a răspuns:

El nu a avut voie dar tu te-ai dus cu mana in locul unde in mod normal nu trebuia sa ai voie, conform planului tau. E timpul sa iti revii.

Răspuns utilizator avertizat
| Oana92 a răspuns:

Eu cred ca mai degraba ar trebui sa-ti fie rusine ca la 17 ani fumezi iarba si te mai si lauzi cu asta!

| Emii1 a răspuns (pentru Oana92):

Draga Oana, nu ma laud doar ca trebuia sa spun si asta. si am aprecian k a fost prima oara si ultimahappy

| Keith a răspuns:

Chiar daca nu iti doresti,impulsurile pe care le are corpul tau sunt inevitabile, in cazul asta daca mai continuati in ritmul asta nu peste mult timp vei avea si primul contact sexual, aveti totusi un an si cateva saptamani, si daca baiatul e de incredere, il iubesti si te iubeste ce te impiedica? E iubitul tau nu e un baiat oarecare.

| LovellyAngel a răspuns:

Genată? Sau jenată?

| Emii1 a răspuns (pentru LovellyAngel):

Vaiii tu! Bine va gasitii voi astea perfectii. Toata lumea greseste ok? Nu cred ca e nevoie sa va dati atate aere. Poate sunt altii care nu au prea stat prin Romania ca sa stie gramatica asa cum tu vrei sa te lauzii ca estii. Scuze da mii se pare ca VA dati prea multe aere.

| LovellyAngel a răspuns (pentru Emii1):

Atunci ce cauţi pe site-uri de români? thinking Apropo, foloseşti "ii" ( "lauzii" "esti" ) de prea multe ori.

| Emii1 a răspuns (pentru LovellyAngel):

Logic!laughing Ca sunt romancawinking

| Nelamuritul a răspuns:

Doamne ii prietenul tau, de ce sa fii jenata, oricum sunt sigur ca eu placut, da frumos ar fi sa-l lasi si u :devil)big grin.

| Manuellllaa a răspuns:

Draga mea,nu are de ce sa-ti fie rusine, e iubitul tau si il iubesti, macar sa va jucati daca nu vrei sa treci mai departe, prin asta trec si eu cu iubitul meu, avem o relatie de 1 an si totusi ma asteapta, insa ne jucam!

| Stefana666 a răspuns:

Nu trebuie sa te simti jenata. Este ceva normal sa "va jucati" putin atata timp cat va iubiti.Si daca, chiar te iubeste sigur te va astepta, insa pana atunci, distrati-va.winking

| Emii1 a răspuns:

Paii fiind prima data cand ating. straight face. Sa cam lasat cu sechele :-s. Oricum mersii la totii :*