| getutageo a întrebat:

Hey...mai este putin pana de ziua indaragostitilor si eu nu stiu ce cadou sa ii iau iubitului meu... AJUTOR

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Incearca ceva personalizat cu voi doi,o perna,un tricou, un glob frumos!
sau poate sti ceva de care are el nevoie!
sau un parfum, o cina romanticabatting eyelashes

| whoocares a răspuns:

Toata lumea acelasi lucru: o perna, un ceas, o bratara, un parfum, etc.

cauta ceva mai original. de exemplu ai putea sa alegi o melodie gen : laura stoica - mai frumoasa. si sa o canti tu in timp ce cineva te filmeaza. chiar daca ai voce, chiar daca nu. sunt sigura ca ii va placea. sau tot felul de chestii d-astea. nu neaparat scumpe.happy

| Lucky9441 a răspuns:

Un mozol si ii spui ca n-ai avut inspiratie xD

| Keicko a răspuns:

Paiii, Potii sa ii cumperii un ceas, O brataraa cu numele tauu si al lui, sau puteti merge in oras la un restaurat. Biie >.

| Ungureanu_Gabriel_1995 a răspuns:

Buna. ai putea sa ii pregatesti o cina romantica si sa decorezi dragut locul unde va avea loc... poti sa faci o cutie mare in forma de inimioara in care sa pui poze cu voi, biletele de dragoste sau orice va aminteste ca sunteti impreuna si va iubiti, ca totul sa fie si mai frumos o poti confectiona astfel incat sa scrii pe ea"inima mea e plinca cu..." si el cand o va deschide, peste toate amintirile acelea sa gaseasca un bilet pe care scrie "iubire pentru tine"