| anonim_4396 a întrebat:

Hey, o fata si un baiat care sunt prieteni f buni, daca hotarask sa fie impreuna, adica iubiti, oare relatia dintre ei o sa mearga? este relatie de prietenie dintre ei un avantaj pentru cealalta relatie sau nu?

Răspuns Câştigător
| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Hei :*

Pai eu pot spune doar atat... Ca daca hotarati aman 2 sa fiti impreuna si nici macar nu va placeti faceti o mare greseala... fiind ca nu o sa dureze prea mult.
Adica na daca va placeti este un avantaj pentru o relatie happy deoarece dupa cum ai spus sunteti prieteni foarte buni... probabil ca va cunoasteti foarte bine happy, iar daca va place unu de altul este pacat sa irosesti o, ocazie ca asta happy:*.

Bafta >big grin

5 răspunsuri:
| Roxyuy a răspuns:

O sa mearga un timp dupa aceea gata.O sa fie perfect cateva luni dar la prima cearta o sa dispara si prietenia.Dar eu zic sa incerci totusi.

| BloodyDress a răspuns:

Eu zic ca da este un mare avantaj pentru ca ser cunosc foarte bine unul pe altul si stiu ce le place si ce nu si cred ca ar rezista destul de mult, dar depinde de la un caz la altul dar daca s-ar desparti...chiar daca s-ar desparti amici tot nu ar putea avea aceeasi prietenie ca inainte.decat cu mari eforturi.deci cred ca aici prietenia dintre cei doi e putin pusa in primejdiehappy

| cosmin_1969 a răspuns:

Pai dp parerea mea eu spun ca o sa mearga daca sunt foarte buni prieteni se cunosc foarte bine si unu pe celalalt si nah iti dai seama ca ar merge foarte binewinking

| MarchetuLuCatarama a răspuns:

Mai bine sa nu incercewinking poate esi urat

| ralulu a răspuns:

Nu tot timpul merge eu am patit-o.am avut un prieten foarte bun vorbeam orice ieseam afara erau multe intre noi.iar intr-o zi neá luat valu si am inceput sa ne sarutam elea elea.iar prietenia noastra s-a destramat pe parcus din cauza aia