| aliss20 a întrebat:

Hey tongue salutare, pentru baietii sin zodia sagetatorhee hee o mica intrebare sau mai bine zis intrebarihee hee. Ce gen de fete va plac? Va place ca fata sa fie mai indrazneata sa faca ea primul pas sau va place sa cuceriti? astept raspunsbatting eyelashes... dam si fundita logic big grin

3 răspunsuri:
| Sarpedan a răspuns:

Toti baietii ar vrea ca fetele sa fie mai indraznete, ar ajunge mai repede la ceea ce isi doresc.

| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Eu is sagetator nascut pe 28 noiembrie si imi plac fetele sincere, in care pot sa am incredere(mie in special imi plac fetele mai scunde de statura nu stiu dc laughing in fine) sa fie sincere sa putem avea o conversatie buna si sa aiba ceva diferit de restul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing fii serioasa nu te lua dupa zodii daca iubesti un baiat si vezi ca este alta zodie nu te oprii urmeazati inima nu horoscopulwinking