| capsunica_8366 a întrebat:

Hey. poate stiti voi cu cine ramine pina la urma elena gilbert din"the vampire diaries", cu deimon sau cu stefan? please, dau funda pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| MrsDraculescu a răspuns:

Conform cartilor : stefan este inchis intr-un fel de cripta. damon ramane cu elena [ ea este vampir] si il cauta pe stefan [ damon se schimbase foarte mult].
momenan atata stiu pentru. ca a 6a carte nu a fost lansata in romana.
succeswinking
eu sper sa fie cu damon pentru. ca e sexiii :X:Xblushingblushing

8 răspunsuri:
| CIA a răspuns:

Cu Stefan ramane! Si Damon se scrie tongue.

| capsunica_8366 explică:

Si eu sper sa ramina cu daimon, cai e mai dragut decit stefan si fac o pereche mai frumoasa cu elene!

| secret96 a răspuns:

In cartea a 5a Elena nu e vampir tongue
E un fel de ingerwinking

| capsunica_8366 explică:

Pai nu am inteles.cu cine totusi ramine elena?

| MrsDraculescu a răspuns:

@secret96 da e un fel de inger dar totusi nu!
a fost omorata de katherin cu sangele lui stefan in organism.
si s`a trezit in a 2a carte si katherin se lupta ce stefan si damon si a omoratao pe katherin dar a murit si ea.
apoi stefan s`a mutat cu damon inpoi in Italia [ i`au promis elenei ca nu se vor mai certa] si apoi bonnie a vorbit nu mai stiu cum cu elena si a scpat din "infern" si a incput lupta cu Klaus apoi cu Shiinji si sora lui tongue

| CIA a răspuns:

Eu ma refeream la serial oh go on nu la carte! Serialul difera foarte mult de carte...in carte Elena este blonda si are o sora de 4 ani, in serial Elena este bruneta si are un frate de 16-17 ani.

| Gabriella_Ana_1990 a răspuns:

Cu damon in serial in carte k stefan funditahappy

| xMonsterRockX a răspuns:

Ramane cu Damon bby. uita-te la film si o sa iti dai seama din ce se intampla in sezonul 4..deci...