| madalina_4528 a întrebat:

Heyhappy prietenei mele ii place de un baiat laughing care lucreaza acum de o luna impreuna cu un tip pe o masina incearca sa o repare(e stricata) el e tot timpul prin parcare, merge ca nebunu cu masina, cu muzicaa la maxim...in fine fitos baiatul laughing ei sunt vecini, locuiesc in accelasi bloc, nu e roman caci de ar fi laughing) in 5 min sa'r putea lega ceva prietenie...problema e ca cum ar trebui sa ii arate ca il place? ce sa faca? ce sa ii spuna? cum sa ii atraga atentia? mersi :*

1 răspuns:
| Anaღ a răspuns:

Poi sa vorbeasca cu el s-au sa-i ceara numele de talefon si poate asa o sa-si dea seama ca are unsentiment pentru ea sau poate sa-i spuna ca au lucruri in comun

fundita?