| rocsii16 a întrebat:

Hey, prieteni, am si eu o intrebare, dar mai intai sa va povestesc:un baiat pe care nu il stiam, si care nu ma stia, s-a bagat odata in seama cu mine pe hol, eram numai noi doi, si am inceput sa povestim asa, si am povestit vreo cateva minute, parca am fi fost prieteni de mult timp, apoi, dupa cateva saptamani, eram la baie cu o colega, si era si el cu un coleg care l-a udat, si El i'a zis baiatului o chestie de genu:'ai noroc ca e fata asta aic, ca altfel te bateam"(fata eram eu), si se uita asa, zambind la mine, si cand suntem pe hol, sau afara, el se mai uita asa la mine, dar...nu stiu cum sa spun, se uita asa,,, putin de mai multe ori.Deci, intrebarea mea este:Ma place, sau nu? astept raspuns, si dau si funda

Răspuns Câştigător
| georgi112001 a răspuns:

Pot sa pun pariu ca te place deoarece se vede daca se uita mai mereu la tine, ma mir ca nu ti-ai dat seama ca te place. Daca vrei sa afli intreaba-l pur si simplu, sau daca nu vrei sa intrebi tu roaga o prietena sa il intrebe pentru tine ca sa nu-si dea seama, asta tot. Funda?

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Conversează mai mult cu el, vezi ce aveți și ce nu în comun, dă-i de înțeles că și tu îl placi, și dacă te place te scoate afară.

| rapidistzu a răspuns:

Mi se pare mie sa ai mai pus intrebarea? big grin

| AnneMarie78 a răspuns:

Doar el poate sa iti raspunda sincer, dar ar fi mai bine sa il intrebi.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Eu zica ca da din moment ce se uita insistent la tine. acum vezi si tu incerca sa mai ai cateva dialoguri cu el ca sa te poti comvinge ..succes

| Corasonsalvaje a răspuns:

Din moment ce nu vorbeati deloc si el s-a bagat dintr-o data in seama cu tine eu cred ca da te place..mai vorbiti mai comunicati ca daca a avut tupeul s ate bage in seama daca te place cu adv iti va spune.te pup