| Love_Flori_1995 a întrebat:

Hey, prietenului mei i-a aparut de cateva zile un cos pe penis. E maricel, si cand l-a stors prima data a iesit un lichid alb, iar apoi foarte mult sange... Un prieten de-al lui a zis ca poate fi un furuncul. Si ne-a zis sa facem spalaturi ci ceai de musetel si spirt. Intrebarea mea e, se poate lua pe baza sexuala? suntem de jumatate de an impreuna, si e prima data cand ii apare asa ceva, si plus de asta suntem foarte curati in legatura igiena. Dar tot nu inteleg de unde a aparut. E posibil sa fi luat de la altcineva?

10 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Ar fi bine sa mearga la un medic dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa storci un cos crescut pe penis este o idee extrem de proasta. Si care e faza cu femeile si storsul cosurilor? Innebuniti cand vedeti cosuri? Credeti ca singura lor menire este sa fie stoarse de catre voi? Cosurile se vindeca mult mai bine daca nu sunt stoarse. Macar folositi o crema speciala pentru cosuri, ca doar suntem in 2014, si nu va mai mutilati partenerii!

| Love_Flori_1995 explică (pentru anonim_4396):

Nu l-am stors eu. L-a stors singur. Si nu mutilez pe nimeni. laughing

| trixiiie a răspuns:

Draguța, îmi pare rău, dar nici probabilitatea că a fost prin „locuri necurate" (la vreo nenorocită) nu poate fi exclusă. Poate fi un furuncul, nu zic nu, poate fi un simplu coș apărut de la frecarea cu chilotul etc.
Pentru siguranță, trebuie să meargă la medicul de familie cel puțin. Nu poți fi sigur de nimic până la proba contrarie.

Oh, și relația sexuală... abține-te. Și dacă dispare de la sine tot poate să fie... cine știe ce. Mai bine nu faceți.

| AlaDyn172 a răspuns:

E posibil sa apara de la sine, asa se mai intampla tongue

| Boubayern a răspuns:

Din cate stiu eu, in cazuri de genul se merge la ginecolog

| SantaAndrei a răspuns (pentru Boubayern):

Eventual urolog happy ginecologul este pentru femei happy

| Love_Flori_1995 explică (pentru Boubayern):

Ginecolog e la femei, la barbati e urolog big grin

| Odin666 a răspuns:

Buna!
Am avut aceeasi chestie de 2 ori pana acuma e un banal cos curge mai mult sange din cauza zonei sensibile si a capilalelor din tesut foarte subtiri. Nu va ingrijorati...dar daca chiar vreti sa fiti siguri ca nu este nimic grav consultati un medic.
Succes!

| Love_Flori_1995 explică (pentru Odin666):

Cam asa e, dar are vreo legatura cu relatiile sexuale, adica daca o facem ar putea sa ma afecteze cu ceva? Din cate am inteles nu e voie sa facem, dar cum e mai incapatanat, degeaba ii zic laughing ce medic ar trebui, dermatolog sau urolog?