| georgy30 a întrebat:

Hey! Pt cei care se uita la "Culoarea fericirii" de pe National TV.Credeti ca Vasu va respinge din nou casatoria lui Ranvir cu Ragini? Sau ce se va intampla in continuare? Scz categ. FUNDA

Răspuns Câştigător
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu cred ca Vasu va respinge casatoria odata ce si-a dat acceptul, o va face de dragul fiilor ei pe care nu suporta sa ii vada nefericiti, iar ea nu va putea sa mai dea inapoi odata ce pregatirile de nunta au loc deja.nu va putea sa respinga casatoria. funda plzhappy

4 răspunsuri:
| madasuk a răspuns:

Nu o va respinge big grin am vazut pe net cumRagini si Ranvir se casatorescbig grin

| melanya a răspuns:

Orice s-ar intampla, Ranvir si Ragini vor ramane impreuna si se vor casatori.

| YoCookieMonster a răspuns:

Eu cred ca va respinge casatoria fiindca si-a pierdut multe prietene cu alegerea lui Ragini ca nora.
Sper ca te-am ajutatwinking:*

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Vrei sa faci parte din grupu meu, este pe facebook, grupu se cheama fan culoarea fericirii