| AnaRebeca7 a întrebat:

Hey puteti sa imi ziceti niste filme cu adolescenti dar nu porcoase sau cu porstii. cu lucruri de genul : regina balului si gasirea baiatului potrivit. de preferat sa fie cu o fata cuminte care ajunge sa fie cu cine isi dorea si tot asa merci anticipat funda

10 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Te-as puta ajuta eu, dar nu pot posta aici, pentru ca nu vreau sa incurajez piraterie.As dori sa fac o remarca, fata cuminte presupun ca asa esti tu, gasirea baiatului potrivit=visul tau, iar fata care ajunge cine isi doreste=asta doresti tu.Tu vrei un film care sa te faca sa visezi big grin

| AnaRebeca7 explică (pentru PlayWithMe):

Deap toate facem asta

| PlayWithMe a răspuns (pentru AnaRebeca7):

Un experiment si un studiu personal arata ca 97% dintre persoane care doresc asta, cand intalnesc persoana potrivita, nu o apreciaza deloc

| AnaRebeca7 explică (pentru PlayWithMe):

Nasol de ele

| Dianatips a răspuns:

Just my luck

| TheBlackEmo a răspuns:

Takin 5

| AnaRebeca7 explică (pentru TheBlackEmo):

Hei merci am vazut trailer-ul pare fix ce caut

| AnaRebeca7 explică (pentru TheBlackEmo):

Dar nu il gasesc nicaieri pe net subtritrat

| alex13king a răspuns:

Vad ca ai dat funda din plin la cineva

| abriella a răspuns:

Tres metros sobre el cielo este filmul meu favorit, tengo ganas de ti este partea a doua, le recomand.Foarte faine ambelebig grin