| anonim_4396 a întrebat:

Hey salut TPUbatting eyelashes.

Am si eu o intrebarelaughing.

Imi place de un baiat(care este cu mine intr-o cls) nu prea vorbim dar si cand e sa vorbim ne tachinam mai mult.De la o vreme am observat ca baiatul acesta se tot uita la mine de fiecare data cand ma uit la el si el se uita la mine asta fiind si in ora.In pauza sta cu toate ciumele pe hol(scuze expresia)si nu stiu ce sa inteleg din toate lucrurile asteathinking Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

E simplu, il atragi ca un magnet. Se topeste el dupa tine, dar se abtine sa iti dea de inteles, crede ca o poate ascunde pana la sfarsit.

| Memecy a răspuns:

Simplu e sociabil, nu fidel daca asta cauti sau poate >60 % vede ceva special in tine

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Sfatul meu este: Sa nu te incurci cu baieti din clasa, scoala...pentru ca mai tarziu cand nu o sa mai fii cu el, o sa-l vezi cu altele si o sa regreti.Sunt patita.Multa Baftawinking