| anonim_4396 a întrebat:

Hey salut tuturor am o problema legata de increderea in sine...da stiu pare ciudat dar am pierduto sa spun asa.

Cum as putea sa o recapat?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Crede în sentimentul că poți!
Pa, pa.

| AnGeL a răspuns:

Pai de obicei cand ma simt asa imi cumpar ceva sau ma descarc unei prietene spunundu-i tot ce ma apasa inclusiv faptul ca sunt demoralizata
cateva ore im preajma unor persoane sau lucruri importante ma ajuta sa imi recapat increderea
succces happy

| SunnyDay88 a răspuns:

Prin a face ceva cu viata ta. prin a incepe sa ai realizari. prin a te dezvolta.

| UngUrU777 a răspuns:

Asta depinde doar de tine, tu esti stapan pe tine!