| ASTCRB a întrebat:

Hey! Sânii mei nu mai sunt aşa tari ca acum câteva zile. Din ce cauză?
P.S. Am 16 ani şi încă sunt virgină.

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Depinde si ce porti. Unele sutiene sau bustiere nu sustin bine sanii, asadar la un moment dat se lasa.
Mai poate fi o cauza, aceea ca trebuie sa te apropii de menstruatie, iar acesta este un semn. Stai linistita, maseaza-te si tu cu niste crema totusi. Bafta!

5 răspunsuri:
| BESTNICK a răspuns:

Tocmai ai realizat ca nu mai sutienul pus pe tinelaughing)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te pregătesti să i ti vină ciclul.

| OnuOnulică a răspuns:

Ai trecut cu bine peste menstruație.

| motan444 a răspuns:

Tocmai ti-a trecut stopul? asa e

| ASTCRB explică:

Am avut menstruaţia în urmă cu 9, 10 zile. Deci nu trebuie să mă îngrijorez, nu?