| CriSSa537 a întrebat:

Hey! Se pot sterge comentariile oamenilor de la intrebariile de pe TPU? Cel mai bun raspuns primeste fundita! Fara batai de joc va rog, sunt noua pe TPU si nu stiu.Scuzati categoriawinkingdar e cea mai accesata.

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Nu sunt comentarii, sunt raspusuri.

Ca sa se stearga, trebuie sa fie raportate.

"Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam"

Daca administratorul considera ca nu trebuie sterse, nu se vor sterge. Probabil daca m-ai raporteeaza cineva raspunsul repectiv sunt mai multe sanse sa se stearga.

bafta!

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Citeste,te rog, urmatoarele:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
si
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
Si,in general,ultimele postari de pe blog.
Citeste-le cu mare atentie, invata categoriile existente pe site, raspunde la cele 100 de intrebari ca sa poti deveni senior si vei fi perfect pregatita sa ataci pe cine vrei.
Daca crezi ca mai ai dreptate si daca pentru asta te afli pe site.
Comentariile nu pot fi sterse,mai ales la intrebarile raportate,sunt raspunsuri,au fost date puncte pentru ele.
Si, pentru ca ai postat la categorie gresita, iti voi raporta intrebarea.
Au revoir!

| Roberta a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa-l raportezi tu, si sa mai pui pe cineva. Doar asa. Bafta

| hackey a răspuns:

Virgino, calmeaza-te. Toti avem dreptul sa ne spunem parerea indiferent ca ii sau nu pozitiva happy

| CriSSa537 explică:

CriSs pune intrebarea la favorite daca poti, eu acum incerc sa dau 100 raspunsuri ca sa pot raporta

| stapanullumii a răspuns:

CriSSCriSS. m-am uitat prin intrebarile tale. si cred ca stiu de ce vrei sa le stergi. ca a facut unul misto de tine laughing? si. inclin de partea sa happy... cam are dreptate. in ce ti-a zis.

| JANAKS a răspuns:

Heyhee hee Poi ba. asta am incercat si eu, nu a mers deci cred ca nu, daca afli cum zi.mi si mie big grin