| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey stimate sotii cum reactionati cand stiti ca sotul o duce acasa cu masina pe frumoasa lui colega de serviciu de fiecare data cand ies de la lucru?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ar fi cazul.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru DoarBogdan):

Vrei sa spui ca daca ai o colega faina si mai placuta ca sotia nu o duci cu masina acasa?

| DoarBogdan a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Daca are nevoie neaparat (si presupun ca nu stim cum s-a descurcat pana acum), o duc... la fel cum as duce orice alt om de pe Pamant. A doua parte, este irelevanta.

| Celcestietot a răspuns:

Și-ar pune un semn de întrebare.

| Sofer a răspuns:

Ar fi foarte geloasa.

| MValentin a răspuns:

Da dispera siteul asta cu întrebările tale de om incult daca poți