| PanaDeIdei a întrebat:

Hey! Stiu ca intrebarea asta a fost tot pusa pe TPU... dar nu am vazut niste raspunsuri prea concrete. Cum pot sa fac un baiat sa ma placa? As vrea si parerile voastre.imi place sa incerc lucruri noi. As vrea sa imi spuneti cum ati reusit voi sa faceti sa se indragosteasca cineva de voi, pe mess ce as putea vorbii cu baiatul de care imi place si cum as putea sa vorbesc cu el daca intra pe mess pe invisible, dar el nu ma baga in seama. (invisible to all, nu doar la mine) big grin. Aaa, si as vrea raspunsuri cat mai concrete si povestioare dragute. daca nu aveti chef sa raspundeti sau vreti sa dati un raspuns la misto mai bine nu o mai faceti, ca sa nu starniti suparari si sa ne simtim toti bine. :* multumesc

3 răspunsuri:
| 5123fsda a răspuns:

Sunt de acord cu ce a scris mai sus numai ultimele prop. nu-s de acord daca tot iti place de cineva trebuie sa lupti pentru acea persoana si sa iti asumi niste riscuri...

| alliss a răspuns:

Bine, ma abtin de la comentarii tampite. x_x nici nai idee in ce hal ma abtin sa nu-ti zic cateva :O Dar cum spuneam tac.

| rainbowgarden a răspuns:

Sa stii ca nu e asa greu. Daca vrei ca baiatul respectiv sa te placa trebuie in primul rand sa fii tu insati si sa nu pari disperata dupa el (cum intra el pe mess sa ii trimiti imediat mesaje sau sa il sufoci cu intrebarile). Cand e pe invisible mai bine l-ai lasa in pace din acelasi motiv ca in fraza precedenta. Trebuie sa vorbesti cu el precum cu un om normal si vei vedea ca in cele din urma o sa ajungeti sa vorbiti si despre ce aveti in comun, fii mereu sincera, nu exagera cu complimentele si nu face crize daca nu iti iese, baietii vin si pleaca.Succes! Salutari din Italia!winkingbig grin