| ZambetheCaptive a întrebat:

Hey stiu ca unui baiat de care sunt eu indragostita ii palc fetele mai firoase. Ce as putea face sa par fitoasa? Vreau si eu niste replici ceva care nu se gasesc asa usor. Dau fundita si la cele mai bune dau inteligent si folositorhappymersi:*

Răspuns Câştigător
| Mirela_1854 a răspuns:

Sincer nu te-as sfatuii sa pari altcineva. Iti spun si de ce. Pentru ca daca se va indragostii de tine si veti fi impreuna, nu te vei putea preface la nesfarsit si veti ajunge la despartire. Astfel veti avea de suferit si tu si el. La urma urmei intr-o relatie e vorba despre sinceritate si apreciere, respect, iubire si intelegere. El va fi dezamagit sa vada ca nu esti fata care credea si nu cred ca ar fi cinstit sa il minti. Tebuie sa va simtit in largul vostru cand sunteti impreuna. Il poti face sa te placa si daca esti diferita de celalalte, asta te face deosebita happy.

Eu asa cred, sa fii falsa nu duce la nimic bun, cu atat mai mult intr-o relatie. :*

4 răspunsuri:
| mirunaana a răspuns:

laughing lol inseamna ca si el e fitos si o sa ai mult de furca cu el. in primul rand fitele nu stau in vorbe, parerea mea.ci in imbracaminte, gesturi si atitudine. da-te marelaughing nu vb cu cei inferiori si imbraca`te super.tongue...aecsta este sfatul meuhappy

| haiZI a răspuns:

Tine de atitudine.pa

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Aici ajutăm indivizii să devină oameni, nu oamenii să devină scârbe.

| alexootza a răspuns:

Kongeriket mi-ai placut. laughing