| AmpullenKurr a întrebat:

Hey!

Sunt baiat, ma epilez pe picoare.Cum vi se pare asta in general?

Sa nu spuneti de Gay, pentru ca 100% NU sunt.doar ca s-a creat o obisnuinta.Eu nefiind paros de fel, decat sa am putin par, mai bine n-am deloc.

Ce credeti?

12 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Un barbat ingrijit! Asta inseamna! Urasc barbatii cu mult par pe picioare sau la axila.Este f ok.Dar evita uleiul pentru ca-ti vor straluci si nu vor mai fi la fel de masculine lucioase big grin Imi plac barbatii ingrijiti! E bine ca ai atat grija de tine si de aspectul fizic!

| XK a răspuns:

@lola, esti praf...cum dracu, daca suntem baieti vrei sa ne facem codite pe picioare? straight face

Totusi, tine-o tot asawinking nu esti singurul happy

| razvan1305 a răspuns:

Frate numai fetele se epileaza pe picioare sa arate frumos cu tocu... u tot cu toc vrei sa porti? fii barbat wa ce *** ai ajuns sa te epilezi wtf

| rino90 a răspuns:

1. daca nu esti la modeling sau asa ceva... ve-i avea probleme sociale probabil
2. difera parerile de la o tipa la alta... vezi si u
3. parerea mea lasa-l.

| pick1990 a răspuns:

Eu cred ca mai bine te razi partial, sa nu ai mult, dar nici deloc. e sexy un baiat care totusi nu seamana cu o tipalaughing

| Diana0987 a răspuns:

Sincer eu nu te cosider gay! Mie imi plac mai mult baietii care se epileaza, nu stiu de ce?! Dar nu mi se pare frumos sa ai mult par pe picoare!

| lola9965 a răspuns:

Pai la fete nu le plac cind baieti se epileaza pe picioarem, asa ca incearca sa te dezveti de aceasta obisnuinta.

| xCat a răspuns:

Gay te fac doar baietii care nu se epileaza. Daca faci asta o sa iti creasca mai mult par. Picioarele arata fain...dar totusi mai bine neepilate.Ce sa isi mai faca fetele in cazul asta, daca si baietii se epileaza? laughing

| Veltorb a răspuns:

Consider că ai grijă de tine și igiena ta personală, e de lăudat.

| Sm0k3 a răspuns:

FRATE DC AI POSTAT ASTA? Mai bine spuneai "spuneti-mi ca sunt gay fiind ca sunt 100%" Cum *** sa te epilezi, da cati ani ai? Doamne... daca tot te epilezi lasa sa-ti creasca si parul fa-ti niste codite, ia-ti o fusta, date cu ruj, pantofi cu tok, si du-te pe centura ca acolo tie loku... Tu strici barbatia OMULEE!

| AmpullenKurr explică (pentru Sm0k3):

Frate,am 17 ani. Era doar o intrebare, nu trebuie sa sari asa.