| anonim_4396 a întrebat:

acu' cateva zile i.am trimis iubitului niste sms. uri erotice.de atunci ma intreaba in fiecare seara ce as vrea sa-mi faca daca am fi doar noi doi acasa sh habar n.am ce sa ii mai spun...deci daca aveti idei sau ati trimis sh voi sh l.ati excitat pe partener, spuneti. mi sh mie pls... funda pentru cel mai celhee hee

16 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Nu pricep ce ai vrea sa-ti spunem... Sincer, intrebarea ta mi se pare penibla.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Spune i că î ți place masajul, să î ți facă un masaj din cap pînă în tălpi.

| GrosuPatrisia a răspuns:

Doamne, fata, esti penibila! :O 15 ani? pai la 18 esti pe centura! Zi-i direct "****-ma" si rezolvi problema! Imi provoci greata, copilo!

| Shammal a răspuns:

Depinde de tine ce iti place, ce te excita, de ex.: un sarut incet apoi sa coboare pe gat cu saruturi pana pe sani... imagineaza-ti, joacate si vezi ce-ti place unde si cum, lasate dusa de val si o sa descoperi raspunsul

| mat31new a răspuns:

E de acord iubitul tau ca iti place jb?

| Azre a răspuns:

Cati ani ai? ca stim ce-ti spunem

| NeneaGogu a răspuns:

M-ai nimerit, sunt cel mai expertizat expert autorizat in mesaje erotice, mai ales pentru domnisoare de 15 ani," cind te vad sau iti aud vocea ma apuca o pofta nebuna de invatat"
"as vrea sa fim numai noi doi, singuri ca doi porumbei ca sa ma poti medita la mate"
"iubi, arunca-ti privirea in carnetul meu de note, asa ca nu te-am dezamagit?"

si mai am, mai doresti?

| BELIBER a răspuns (pentru NeneaGogu):

Uneori nu conteaza varsta pentru a face anumite lucruri... unele persoane se maturizeaza mai repede... if you know what i mean

| NeneaGogu a răspuns (pentru BELIBER):

okay, but nu pot da mesaje erotice unei domnisoare de 15 ani, vrei sa ajung la inchisoare, la inchisoare in lanturi si racoare? este treaba ta ce faci si al ce varsta faci, sa nu ma intelegi gresit ca nu am nimic cu nimeni dar la varsta pe care o posesezi nimeni nu priveste cu ochi buni relatiile sexoase, crede-ma, mai bine o dadeai cotita ca ai 20 de ani si sa vezi ce de texte cu sexe primeai, ppace?

| BELIBER a răspuns (pentru NeneaGogu):

Dar ce draga....intrebarea asta nu a fost pusa in special pentru tine...lasa.i pe altii sa raspunda tongue

| NeneaGogu a răspuns (pentru BELIBER):

asa draga, la sfarsit facem verificare si vedem cate voturi au fost pro si cate contra, 'n regula?

| ionut931 a răspuns (pentru NeneaGogu):

Ironia e cel mai bun mod de a combate astfel de intrebari, bravo, te admir laughing

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Schimbatti numele ala ca seamana cu a lu retardatu de justin Bieber! cacanaru dreacu de justin

| BloodyMaryBloodyMaryBlodyMary a răspuns:

El cati ani are? Sti ce de fapt nu conteaza cati ani are...sigur se gandeste la sex.

| BELIBER a răspuns:

Am 15 aniwinking

| BELIBER a răspuns:

Ooo...haideti ma.cn pune intrebarile? voi sau eu? imi raspundeti sau nu...gata