| zomo145 a întrebat:

Hey TPU... Am 13 ani si ma masturbez uneori si de 4 ori pe zi, si tot timpul nu îmi iese decât maxim 3 picături de sperma... Desi am si dati când fac pauza o luna, dar aceasu chestie... Credeti ca e o problema.

Ps: Fără răspunsuri gen... Ba copile tu la vârsta asta te masturbezi...

Dau funda!

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Organele tale reproducatoare inca nu au ajuns la maturizare sexuala. Nu te impacienta/alarma deoarece ceea ce se intampla reprezinta normalitatea. Multa sanatate.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Inca esti la pubertate, sa vezi la 18 ani ce laptic iasa de acolo

| Emilian65 a răspuns:

La 13 ani, dupa 4 masturbari pe zi de unde sa iasa mai multa sperma? La 13 ani nu ar trebui sa iasa de loc, pentru ca organele tale nu au ajuns la stadiu sa produca sperma in cantitati industriale. Multumeste-te cu ce iti iasa.

| Doub a răspuns:

Bă, copile, tu la vârsta asta te masturbezi?

Ups.

| Mussette a răspuns:

Doar nu te crezi taurul de la monta. Si ala mai ia pauze. rolling on the floor

| raMLesS a răspuns:

Eşti in creştere, numai te masturba atâta, făo şi tu de 3 ori pe săptămână şi mai ieşi pe afară laughing.

| luky2 a răspuns:

Bravo,,cam des de 4 ori pe zi..incearca de 2 ori pe sapt