| anonim_4396 a întrebat:

am 13an.Acum cateva zile am fost la pregatire pentru concursuri si a vaut o fata de care mi-a placut. I-am cerut nr de telefon si mi la dat.
De cateva zile un baiat de la mine din clasa ii place de ea si cred ca si ei. Vreau sa ii zic ca imi place de ea dar nu prea a mai baga in seama de cand vorbeste cu el.Are masa la cantina scolii ca si mine, dar nu mai sunt locuri langa ea niciodata.Cum pot sa ii zic ca imi place de ea?

Răspuns Câştigător
| micutsa19 a răspuns:

Pur si simplu cand o vezi singura te duci la ea si ii spui,,,
nu lasa pe maine ce poti face azi,,,
nu lasa pre mult sa treaca timpul
baftahappy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tzutzik a răspuns:

Fii tu insuti, fai curte putin, si spune-i direct.ca ai vrea sa fii cu ea si te-ai indragostit de dinsa.nu o lasa sa se indragosteasca in colegul tau.Baftaaaa!

| cristian98 a răspuns (pentru Tzutzik):

Incearca sa o vrajesti cumva ca sa ii castigi increderea

| iulia999 a răspuns:

Tu nu trebuie sa crezi ca ii place de el trebuie sa stii.incearca sa mai vorbesti cu colegu tau despre ea ia un subiet si incet incet trec la subiectul "ea''. vezi si daca ei ii place de el. daca tu si colegu tau sunteti asa bun prieteni ...ai grija ce ii zici lui.incerca sa afli ce este intre ei doi si actioneaza.intrebal daca i place de ea si chesti de astea. sper ca te-am ajutat.