| blondi95 a întrebat:

am 15 ani si am un ciclu foarte neregulat adica imi vine odata la 3 4 luni! am fost la medicul de familie si mi-a spus ca se regleaza doar duupa 2 ani sau dupa ce iti incepi viata sexuala. dar totusi este najpa ca nu mia vennit.trebuie sa-mi vina din februarie si inca nu mi-a venit.stiti ceva ceaiuri care poate sa-mi regleze ciclul? sau ceva...nu stiu. astept raspunsuri :* >mersibig grin

2 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

E naspa, stiu ca sunt niste pastile dar nu cred ca se regleaza pentru totdeauna si eu am aceeasi problema. dar asta ca dupa 2 ani de viata sexuala se regleaza nu cred laughing la mine au trecut 6 ani si tot la fel e! stiam de anticonceptionale dar nu este indicat sa le folosesti, eventual mai ai rabadare vreo 2 ani si daca tot nu se regleaza mai consulta un alt medic :*:*

| blondi95 explică:

Mersiii mult darr la faza cu 2 ani ma refeream ca 2 ani dupa primaa scurgere:*